|   Szkoły językowe  |  Artykuły  | Logowanie

COOKIES

When a thing is funny, search it carefully for a hidden truth.
- George Bernard Shaw

TEKSTY DLA DZIECI:                    Zaczynasz naukę  |  Już trochę potrafisz  |  Potrafisz całkiem sporo  

 
 
 
 
 

ZNAJDŹ TEKST

Las

Las

Bardzo lubię las o każdej porze roku. Tej miłości nauczyła mnie moja babcia. A lekcje wychowania fizycznego w lesie - uwielbiam.
Opowieść o pogodzie

Opowieść o pogodzie

Michał pojechał ze swoją klasą na wycieczkę szkolną. Dzwonił często do mamy i opowiadał, co dzisiaj robił. Mama wszystko przekazywała Małgosi. Dziewczynka cieszyła się, że bratu jest fajnie, ale trochę jej było żal, że ona musiała zostać w domu.
Czas wolny na łonie natury

Czas wolny na łonie natury

Udało się, wyjeżdżamy z domu! Najpierw, oczywiście, cały nasz ekwipunek trzeba było zapakować do bagażnika. Gdy już usadowimy się na siedzeniach i zapniemy pasy - można ruszać.
Wśród liści i kasztanów

Wśród liści i kasztanów

Jesień jest czasem długich spacerów. Dzieci wraz z dziadkami zbierają wtedy jesienne skarby.
Na dziadkowym strychu

Na dziadkowym strychu

Na strychach zawsze są ukryte najciekawsze skarby i największe tajemnice. Strychy są od tego, żeby po nich buszować i je odnajdywać.
Cyrkowa rzeczywistość

Cyrkowa rzeczywistość

Popołudnie pełne wrażeń i emocji, atrakcje od których nie sposób oderwać oczu, czyli pierwsza wizyta w cyrku.
Potwór we mgle

Potwór we mgle

Sytuacja była groźna. Gdzie i jak ich szukać w tej mgle? Góry zawsze są niebezpieczne, a co dopiero przy takiej pogodzie!
Cyrk

Cyrk

Cyrk, a raczej cyrkowe numery jak połykanie ognia czy noży, akrobacje i sztuki magiczne, narodził się jeszcze w starożytności, ale bardzo długo nie mógł zyskać statusu dyscypliny sztuki.

 
 

TEKSTY DLA DZIECI
już trochę potrafisz

Nauka angielskiego już trochę Cię wciągnęła. Znasz podstawowe czasy i zwroty po angielsku. Ale jesteś ambitny i chciałbyś umieć więcej. W miejscu, do którego dotarłeś, na stronie EnglishStory.pl, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Możesz tu przeczytać bajki, legendy i opowiadania po angielsku i po polsku. Są to utwory znane (np. o panu Twardowskim) i nowe, napisane specjalnie z myślą o Tobie. Opowiadają o różnych sprawach, czasem bawią, czasem straszą (opowieści o duchach). Pozwolą Ci poszerzyć słownictwo i pogłębić znajomość języka w sposób zajmujący i miły.
      Z Internetu możesz korzystać bez wychodzenia z domu, możesz wejść na stronę wtedy, gdy masz ochotę pouczyć się angielskiego, bez przymusu i bez stresu.
      Przyjemnie jest dostać dobrą ocenę, przyjemniej - wiedzieć, że się jest mocnym w angielskim, najprzyjemniej - wykorzystać znajomość języka do nawiązania kontaktów z rówieśnikami z całego świata.
Ucz się, bo warto mieć nowe możliwości.

 
 

O nas  |  Reklama  |  Regulamin  |  Polityka prywatności

Tłumaczenie tekstów

Redakcja i korekta tekstów

(C) EnglishStory.pl

KONTAKT:  Biuro: biuro@englishstory.pl
   Pomoc: web@englishstory.pl
   Telefon: +48 880 074 279  (w godz. 9:00 - 17:00)