|   Szkoły językowe  |  Artykuły  | Logowanie

COOKIES

That which does not destroy us makes us stronger.
- Friedrich Nietzsche

TEKSTY DLA DOROSŁYCH:        Zaczynasz naukę  |  Już trochę potrafisz  |  Potrafisz całkiem sporo  

 
 
 
 
 

ZNAJDŹ TEKST

Dbam o siebie

Dbam o siebie

Moje koleżanki z pracy są bardzo zadbane, ciepłe, kobiece, ślicznie ubrane. W nieśmiertelnych dżinsach i t-shirtach wyglądam przy nich jak Kopciuszek. Trzeba zadbać o siebie - postanawiam.
Dzień bez bez

Dzień bez "bez"

Dziwny kalendarz dziwnych ludzi dziwnie mówi, że są w nim dziwne dni...
Rozrywkowa Japonia

Rozrywkowa Japonia

Japońska kultura jest diametralnie różna od naszej, europejskiej. Pamiętajmy jednak, że jej mieszkańcy nie są ludźmi z innej planety - tak samo jak my lubią się bawić i rywalizować podczas gier towarzyskich.
Ulepieni z jednego wosku

Ulepieni z jednego wosku

Gliniana głowa zostaje pokryta gipsem. Kiedy ten zaschnie, rzeźbiarz pozbywa się gliny i składa fragmenty formy w jedną całość, a następnie wypełnia ją gorącym woskiem.
ZOO nie tylko dla dzieci

ZOO nie tylko dla dzieci

W 1406 roku, za czasów Władysława Jagiełły, sprowadzono z Florencji do Krakowa pierwszą parę lwów. Od czasów średniowiecza przy dworach królewskich i magnackich istniały zwierzyńce - ogrody, w których hodowano zwierzęta.

 
 

TEKSTY DLA DOROSŁYCH
zaczynasz naukę

Jeżeli zaczynasz się uczyć angielskiego - witamy na stronie EnglishStory.pl. Każdy wiek jest dobry do rozwijania własnej osobowości, zainteresowań, podejmowania nowych wyzwań. Język angielski dla początkujących może być równie frapujący jak odkrywanie nowego, nieznanego świata.
      Przekłady tekstów na język angielski z języka polskiego pomogą Ci porównać języki i dostrzec, jak odmienny jest język angielski w zakresie składni (budowy zdania) i formułowania wypowiedzi.
      Przyjęliśmy założenie, że coś niecoś już umiesz, bo języka obcego uczy się człowiek tak jak języka ojczystego, w czterech etapach: słuchanie, mówienie, czytanie, pisanie. Zapewne jesteś teraz na etapie mówienia i czytania, znasz podstawowe zwroty i masz pewnie zasób słów. Jeżeli chodzisz na kurs angielskiego dla początkujących, to korzystanie ze strony EnglishStory.pl pomoże Ci w bezstresowym powtórzeniu materiału, pozwoli poznać nowe słowa i zwroty, a być może zabłysnąć na zajęciach świetnym przygotowaniem.

 
 

O nas  |  Reklama  |  Regulamin  |  Polityka prywatności

Tłumaczenie tekstów

Redakcja i korekta tekstów

(C) EnglishStory.pl

KONTAKT:  Biuro: biuro@englishstory.pl
   Pomoc: web@englishstory.pl
   Telefon: +48 880 074 279  (w godz. 9:00 - 17:00)